Pokazy dla dzieci

ZABAWA, ŚMIECH, UCIECHA i MAGIA!

Przedstawienie Magika Roba wypełnione jest zabawą, śmiechem, uciechą i oczywiście magią.

Przedstawienie jest bardzo różnorodne: oprócz sztuczek magicznych, wprawiających w prawdziwe zdumienie, jest w nim także brzuchomówstwo, maskotki oraz bardzo lubiane przez dzieci balonowe zwierzątka.

Najważniejsze jest AKTYWNE UCZESTNICTWO

Dla Magika Roba bardzo istotne jest aktywne uczestnictwo dzieci w przedstawieniu – tak dużo, jak tylko możliwe. I dzieci rzeczywiście uczestniczą! Wykrzykują magiczne hasła, robią magiczne gesty, przez cały czas pomagają w przedstawieniu. Zapraszane są także na scenę jako asystenci sztuk magicznych. To wszystko sprawia, że przedstawienie jest wesołe, dynamiczne i niezmiernie wciąga dziecięcą widownię.

Przedstawienie Magika Roba to ŚMIESZNE przedstawienie magiczne!

Magik Rob to śmieszny magik. Dzieci przez cały czas śmieją się z jego wesołych błazeństw: jego magia nie działa bez pomocy dzieci. Kiedy stara się zrobić sztuczkę sam, albo łamie mu się sprzęt, albo sztuczka po prostu się nie udaje. A kiedy dzieci mu pomagają, wszystko się udaje i jest po prostu magiczne. Dzieciom bardzo się to podoba.

Przedstawienia Magika Roba są dla dzieci od lat trzech w górę i zawsze dostosowywane są do wieku.  Przedstawienia dla dzieci trzyletnich bardzo różnią się od przestawień dla dwunastolatków.  Przedstawienie dla dzieci w różnym wieku to kombinacja rozmaitych elementów, tak aby było ono atrakcyjne dla całej grupy.

Trzylatki

To najmłodsza widownia przedstawień Magika Roba.  Przedstawienie jest trochę krótsze i zawiera więcej śmiesznych elementów.  Dobrze jest, jeśli na przedstawieniu jest też kilkoro starszych dzieci (koledzy/koleżanki/brat lub siostra).

Cztero-sześciolatki

To bardzo dobry wiek na przedstawienia Magika Roba.  Młodsze dzieci idą za przykładem starszych i śmiechom i zabawie nie ma końca.

Siedmio-dziewięciolatki

Dla tej grupy wiekowej jest większy nacisk na stronę magiczną przedstawienia. Przedstawienie nadal jest śmieszne i pełne uczestnictwa dzieci, ale Magik Rob więcej uwagi poświęca aspektowi magicznemu.

Dziesięciolatki i starsze

Przedstawienie dla dzieci powyżej dziesięciu lat ma w sobie dużo więcej magii. Magik Rob może też nauczyć dzieci jak zrobić sztuczkę magiczną albo jak skręcić balonowego psa.  Impreza jest pełna zabawy i atrakcji.

 

tel: 600 030 540
magik.rob.info@gmail.com

facebook.com/MagikRobtheMagician